Site Loader

Ofis çalışmalarında yüz güldüren neticeler elde edilmesini sağlayan yeniliklerden biri de bitmeyen kartuş sistemidir. Her ne kadar çok yeni bir sistem olmasına karşın pek çok yazıcıda uygulanabiliyor olması, kartuş kullanımında da ciddi tasarruf düzeylerinin yakalanmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi mürekkep püskürtme yöntemi ile çalışan yazıcı modelleri ofislerin yegane tercihleri olmaktadır. Bu yazıcılar çıktı kâğıdının üzerine çok küçük noktalar halinde mürekkep püskürtmektedir. Cihaz içerisinde püskürtme işlemini yapan da kartuş olmaktadır.

Pek çok yazıcı modeli ile uyum sağlayabilen bitmeyen kartuş sisteminde yazıcı cihazların basım yapmasını sağlayan bu baskı kartuşlarına tank sistemi olarak adlandırılan bir aparat ilave edilmektedir. Bu sistem yazıcınıza asla zarar vermemekle birlikte toner dolumu uygulamalarını da engellememektedir. Yani hortumlar ve kartuş bağlantıları kullanılarak dahil edilen tank sisteminin ardından da biten tonerlerinizin yeniden doldurulmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yapan güvenilir firma ile artık kartuş doldurma probleminiz kalmayacak ve sorunsuz bir iş akışı içinde olacaksınız.

Her tank içerisinde yaklaşık olarak 80 ila 100 ml mürekkep miktarı bulunmaktadır. Tank sistemi fazla miktarda kullanılabilmektedir. Yazıcınıza 4 tank sistemi dâhil edildiğinde 400 ml oranında mürekkep haznesi de bulunuyor olacaktır. Bu durumda kartuş dolumu işlemlerine çok daha nadiren gereksinim duyacaksınız. Zira ekonomik olması nedeniyle beğeni kazanan yöntem sonrasında 1 A4 kağıt çıktısının mürekkep maliyeti sadece 1 kuruşa kadar gerileyebilmektedir. 400 ml mürekkep ile ekonomik baskı yöntemi tercih edildiğinde en az 3 bin sayfa, en fazla ise 5 bin sayfa çıktı alınabilmektedir. 100 sayfalık çıktılar için sadece 1 TL ederinde mürekkep kullanılmaktadır.

Bu arada mürekkep tanklarının şeffaf olması, mürekkep düzeyini sürekli kontrol altında tutmanıza olanak tanımaktadır. Her ne kadar uzun süre toner dolumu yapmak durumunda kalmasanız da mürekkep düzeyi azaldığında kolaylıkla kartuş dolumu işlemini güvenilir firmalar aracılığı ile de yaptırabileceksiniz. . Yaklaşık olarak % 90 düzeyine varan bir mürekkep tasarrufu sağlayan bu sistem yazıcınızın toner yuvalarını da koruma altına almaktadır ve böylelikle daha uzun süre bir kullanım yapabilme ve tam bşr performans alabilme şansına sahip olacaksınız.

 

Hizmet Verdiğimiz Bursa Bitmeyen Kartuş Noktaları:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin