Site Loader

Kartuş ve  Toner Dolum hizmeti Adresimizde yapılmaktadır.

Bireysel kullanıcılar için Adresten alım veya teslimat işlemi yapılmamaktadır.

Kurumsal Firma ve İşletmeler içinde  Adet sayısına göre alım ve teslimat işlemleri yapılabilir.


Kullandığınız yazıcıların çok daha ekonomik bir hale gelmesini isterseniz sürekli yeni kartuş satın almak yerine siz de kartuş dolumu yöntemini deneyebilirsiniz. Ancak dolum yapan her firmaya güvenmek tasarruftan ziyade yazıcınızın bozulmasına dahi neden olabilir.Bu yüzden mutlaka toner dolumu konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan firmalara güvenmelisiniz. Örneğin markası ya da modeli ne olursa olsun tonerlerin dolum işleminde önce mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Siler bu konuya dikkat eden bir firma ile çalıştığınızda inanın çok daha verimli ve kolay kolay bitmeyen bir toner ile karşılaşmış olacaksınız. ne paranız boşa gidecek ne de işleriniz aksayacak.

Temizlik işlemi pek çok firmanın önemsemediği ancak tonerlerin uzun ömürlü olması için de bir o kadar gerekli bir işlemdir. Hava veya vakumlama yöntemi kullanılarak temizlik işlemi yapılması, kartuş dolumu esnasında daha fazla mürekkebin doldurulmasını beraberinde getirmektedir. Dolum işlemlerindeki kalite sadece temizlik ile sınırlı kalmamaktadır.

Özellikle renkli olan kartuşların tozlarında manyetik oksit oluşabilmektedir. Bu durum göz önünde bulundurularak yapılan toner dolumu çok daha kaliteli ve beklentilerinizi karşılayabilecek netlikte çıktılar almanızı sağlamaktadır. Kaliteli bir kartuş tozu ile yapılan dolum işlemlerinde çıktı üzerinde dolgunluk oluşmamaktadır.

Çıktılardaki en ince detayların dahi belirginlik düzeyinde kaliteli toz kullanımı belirleyici olabilmektedir. İşte bu durum göz önünde bulundurularak özellikle grafik çıktısı alan işyerlerinin en güvenilir kartuş dolumu firmaları ile çalışmaları son derece önem arz etmektedir.

Her türlü kartuşun yeniden doldurulması ve defalarca kullanılabilmesi için dolum yöntemlerini araştırmanızda fayda olacaktır. Bu arada yazıcı servisi bursa gibi kentlerde en az toner dolumları kadar önemlidir. Ofislerde en sık kullanılan cihazların başında gelen yazıcıların zamanla arızalanması kaçınılmaz bir hal alabiliyor.

İşte bu durumda çalışmalarınızın aksamasını önleyecek kadar hızlı bir hizmet politikasına sahip olan servisler ile anlaşmanız gerekmektedir. Tercih ettiğiniz yazıcı servisi bursa şehrinde ya da diğer büyük şehirlerde aktif olarak görev yapmalı, gerektiğinde “yerinde servis” hizmeti vermeli ve istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çalışma şekli ile göre yapıyor olmalıdır.

Hizmet Verdiğimiz Kartuş Dolumu Noktaları:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin