Site Loader

HTC’nin merakla beklenen akıllı telefonu One M8 Eye, Çin’de görüntülendi. One M8’in geliştirilmiş versiyonu olan model, 13 Megapiksel Duo kamera ile gelecek.

HTC One M8 Eye'dan İlk Görüntüler

HTC’nin sevilen modeli One M8’in yeni kardeşi One M8 Eye, Çinli kaynaklarca görüntülendi. Firmanın 2014 yılı ürün gamına ekleyeceği son modellerden birisi olan model, tasarım olarak One M8 ile aynı.

Evleaks’in Weibo hesabında yayınlandı

Merakla beklenen telefonun görüntüsü, Evleaks’ın Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo hesabından paylaşıldı. Tasarım olarak herhangi bir yenilik getirmeyen One M8 Eye, asıl bombayı kamera konusunda patlatıyor.

14-10/01/htc-one-m8-eye-sdn.jpg

Tayvanlı üretici yeni modelde, One M8’de kullanılan Ultrapixel kamera yerine Butterfly 2’de kullanılan 13 megapiksel çözünürlüklü kamerayı kullanacak. Söz konusu kamera yine çift LED flaş ve 2 megapiksel derinlik kamerası ile desteklenecek.

Telefonun beklenen teknik özellikleri ise pek fazla bir yenilik içermiyor. Telefonda One M8’de olduğu gibi 5 inç büyüklüğünde Super LCD3 ekran, 2 GB RAM, Android 4.4.4 KitKat ve Sense 6.0 gibi özelliklerle gelecek.

İşlemci tarafında ufak bir güncellemeye gidilen One M8 Eye’da Snapdragon 801‘in 2,5 GHz hızında çalışan sürümünün kullanılması bekleniyor.

Cihazın Ekim ayında resmiyet kazanacak.

:: HTC’nin yeni modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazan: Bekir Can Yumrutepe
SDN – ShiftDelete.Net

Post Author: admin