Site Loader

Lg Notebook Servisi

Lg notebook servisi olarak hizmetimizi en iyi şekilde vermekteyiz. Lg marka laptopların yedek parçalarının tamamı servisimizde mevcuttur ve bu sayede tüm tamir işlemlerinizi kısa bir süre zarfında gerçekleştirmekteyiz.Yapmış olduğumuz işlemlerden bazıları şu şekildedir; ekran tamiri, hard disk sorunları, ana kart tamiri, ekran kartı ve ram kontrolüdür. Kısacası laptopunuzda olan tamir işlemlerinin hepsini kısa bir süre içinde gerçekleştirmekteyiz. Lg özel servisi laptop bakımı üzerine uzmanlaşmış ve deneyimli servis elemanlarıyla hizmet vermekteyiz. Servisimiz ürünümüzle olan sorunlarınızı ve arızalarını kısa sürede çözmek için çalışmaktadır.

Bilgisayarınızın açılmaması, ekrana görüntü gelmemesi, bilgisayarın şarj olmaması gibi sorunlarınız halinde kısa süre içinde servisimize bildirmeniz gerekmektedir ve 2-3 iş günü içinde sorununuzun çözümü için yetkili kişiler tarafından bilgisayarınıza bakılacaktır. Servisimize ulaşmış olan ürünler için kısa süre zarfında teslim edilecektir. Lg servisi olarak ürünlerin alımında ve teslimde göstermiş olduğumuz özveriyi sizde hissedeceksiniz. Kısa süren teslim süresi içerisinde kesinlikle mağdur olmayacaksınız. Gönül rahatlığıyla ürünlerinizi servisimize teslim edebilirsiniz ve farkı görebilirsiniz
Lg Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Lg lcd kablo kırılması, bozulması

Lg notebook adaptörü bozulması

Lg notebook ekran menteşe kırılması

Lg notebook ekran kartı arızası

Lg notebook işlemci arızası

Lg notebook harddisk değişimi

Lg notebook Bios şifresi kırılması

Lg notebook ekran floresan arızası

Lg notebook speaker arızası

Lg notebook harddisk yedekleme

Lg notebook driverlerinin yüklenmesi,

Lg notebook hiç açılmıyor

Lg notebook hiç çalışmıyor

Lg notebook ekran ışığı az

Lg notebook ekran ışığı zayıf

Lg notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin