Site Loader

Lenovo Notebook Tamiri

Dünya nüfusunun hemen hemen büyük çoğunluğu bilgisayar kullanmaktadır ve bilgisayar seçimi sırasında bu işlemi oldukça özenle yapmaktadır. Bilgisayar alımında en çok dikkat edilen unsur donanım unsurudur. Donanımsal olarak yüksek olan bilgisayarların performansları da yüksek olmaktadır. Bilgisayarın gücünü ve performansını içinde kullanılan parçalar belirlemektedir.

Ancak bunun yanında en dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise bilgisayar servis unsurudur. Çünkü iyi bir bilgisayar firmasının aynı zamanda servisi de iyi olması gerekir. Bu kullanıcıların ürüne ve firmaya güvenini arttırmaktadır. Servis hizmeti kuvvetli olan firmalar daha iyi hizmet vermekle birlikte ürünleri daha hızlı bir şekilde teslim edebilir.

Bazı servislerin aynı ürünle ilgili verdiği sürenin yarısı kadar bir süre zarfında ürünün teslim edilmesi mümkündür. Ülkemizde bu servis konusunda büyük özveriyle çalışan firma açık ara Lenovo firmasıdır. Lenovo notebook servisi ve Lenovo özel servisiyle birlikte hemen hemen Türkiye’nin her yerine ulaşmış bir servis ağıyla hizmet verilmektedir. Lenovo servisi bu öz verili ve istekli çalışmaları sayesinde kullanıcıların güvenini kazanmayı başarmıştır.

Lenovo Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Lenovo lcd kablo kırılması, bozulması

Lenovo notebook adaptörü bozulması

Lenovo notebook ekran menteşe kırılması

Lenovo notebook ekran kartı arızası

Lenovo notebook işlemci arızası

Lenovo notebook harddisk değişimi

Lenovo notebook Bios şifresi kırılması

Lenovo notebook ekran floresan arızası

Lenovo notebook speaker arızası

Lenovo notebook harddisk yedekleme

Lenovo notebook driverlerinin yüklenmesi,

Lenovo notebook hiç açılmıyor

Lenovo notebook hiç çalışmıyor

Lenovo notebook ekran ışığı az

Lenovo notebook ekran ışığı zayıf

Lenovo notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin