Site Loader

Bilgisayarlarda yoğun olarak işlem yaptığımız günümüz dünyasında kullandığınız cihazların arızalanması, virüsler tarafından tehdit edilmesi mümkündür. Genellikle yüklediğiniz Windows sürümü belirli bir süre geçtikten sonra işlevini kaybeder. Performansı zamanla düşer. Hele de iyi bir virüs programı yüklemediyseniz virüsler de bilgisayarınızı yavaşlatabilir. Yapmanız gereken şey bilgisayarınıza format atmak olacaktır. Hızlı bilgisayarınızın olmasını istiyorsanız format işlemi işinize yarayacaktır.

Bilgisayarın daha hızlı çalışması için neler yapılmalı

Genellikle format işlemini yapmak birkaç saati alabilmektedir. Hele ki eski dosyalarınızın yedeklenmesini istiyorsanız elbette biraz zaman gereklidir. Bu işlemle birlikte hızlı bilgisayar kullanmanız kolaylaşacaktır. Format atmak uzmanlık gerektiren bir işlem olduğu için bunu kendinizin yapması yanlış olacaktır. Mutlaka işini profesyonel olarak yapan bir firma ile anlaşmalısınız.

Bu işi yıllardır yürüten firmamız teslim alınan bilgisayarı profesyonel şekilde incelemekte, sorunlarını not etmektedir. Böylelikle sizin adınıza alınan notlar da değerlendirilerek bilgisayarınızda ne tür sorunların olduğu tespit edilmekte, hızlı bilgisayar kullanmanız için gerekli olan tüm işlemler yapılmaktadır. Firmamız bilgisayarınızın hızının düşmesine neden olan öğeleri tespit eden programlar da yüklemektedir.

Post Author: admin