Site Loader

Samsung Notebook Servisi

Notebook bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlara oranla daha kullanışlı, taşınabilir olması özelliğiyle daha aktif ve uzun pil ömrü olması sayesinde elektriksiz ortamlarda çalışması ve elektrik gittiği zamanlarda da çalışma faaliyetlerini durdurmaması özellikleriyle çok iyidir. Samsung Notebook Tamir Merkezi olarak biliyoruzki; avantajlı yanının yanında dezavantajları da bulunmaktadır.

Notebook donanımları küçültülmüş olarak bilgisayar kasasının içerisine yerleştirilmiştir ve olası bir darbede, düşmede veya üzerine bir sıvı dökülmesi halinde donanımların kullanım dışı olması da söz konusudur. Notebook bilgisayarlar üzerinde grafik programları çalışarak ve yüksek grafikli oyunlar oynayarak bilgisayarınızın aşırı derecede ısınmasına sebebiyet vererek bilgisayarın performansı düşebilir ve en önemlisi bu ısınma problemleri sürekli hale gelirse bilgisayar donanımlarında kritik hasarlar da oluşabilir.

Böyle durumlar oluştuğu zaman Samsung notebook servisi acil durumunuza yetişerek bilgisayarlarınızı tamir etmektedir. Samsung laptop servisi bünyesinde çalıştırdığı profesyonel teknisyenler ile temiz çalışmalar yapabilmekte, hasar görüp kullanılmaz hale gelmiş donanım parçalarını yenileriyle (daha iyileriyle) değiştirerek bilgisayarınızı eskisinden daha iyi hale getirmektedir. Samsung özel servis müşterilerine fazla para harcatmaktan çekinerek ekonomik işler yapar.
Samsung Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Samsung lcd kablo kırılması, bozulması

Samsung notebook adaptörü bozulması

Samsung notebook ekran menteşe kırılması

Samsung notebook ekran kartı arızası

Samsung notebook işlemci arızası

Samsung notebook harddisk değişimi

Samsung notebook Bios şifresi kırılması

Samsung notebook ekran floresan arızası

Samsung notebook speaker arızası

Samsung notebook harddisk yedekleme

Samsung notebook driverlerinin yüklenmesi,

Samsung notebook hiç açılmıyor

Samsung notebook hiç çalışmıyor

Samsung notebook ekran ışığı az

Samsung notebook ekran ışığı zayıf

Samsung notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin