Site Loader

Toshiba Notebook Servisi

Notebooklar gelişmekte olan dünya teknolojisiyle birlikte yüksek çözünürlükte ve özellikte cihazlardır. Günden güne gelişen teknoloji sayesinde özellikleri artırıldığı için problemleride beraberinde getirmektedir. Toshiba notebook tamiri olarak bu problemlere çözüm üretmek için çalışıyoruz.En küçük sorunda bile notebook tamirinin güvenli bir şekilde yapılması ve cihazımızın daha da hasar görmemesi için alanında uzmanlaşmış, profesyonel kişiler tarafından yapılmasına özen göstermeliyiz.

En basit örneğiyle bir notebook fanını kendimiz temizlemeye çalışırsak içerisindeki narin yapılara zarar verebilir arızanın boyutunu ve maliyetini istemeden de olsa arttırabiliriz. Fanlar çok küçük mekanizmalardır ama cihazlarımız açısından da büyük önem arz etmektedir. Tozlanmış bir fan cihazı yeteri derecede soğutamayacak ve aşırı ısınmadan dolayı ileride çıkacak sorunların hazırlayıcısı olacaktır.

Böyle sorunlarla karşılaşmamak için notebook tamirini veya bakımını aksatmamamız gerekmektedir. Herhangi kırılma sonucunda zarar gören cihazlarımızın tamirini garanti servisleri karşılamamaktadır. Böyle sorunlar yaşandığı zaman Toshiba notebook servisi yardımınıza yetişerek kaliteli bir hizmet vermektedir. Toshiba servisi bünyesinde çalıştırdığı profesyonel bilgili teknisyenler ile en temiz ve kaliteli tamir işlemleri uygularlar. Toshiba teknik servisi, müşteri memnuniyetini önemser ve kaliteli hizmet verir.
Toshiba Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Toshiba lcd kablo kırılması, bozulması

Toshiba notebook adaptörü bozulması

Toshiba notebook ekran menteşe kırılması

Toshiba notebook ekran kartı arızası

Toshiba notebook işlemci arızası

Toshiba notebook harddisk değişimi

Toshiba notebook Bios şifresi kırılması

Toshiba notebook ekran floresan arızası

Toshiba notebook speaker arızası

Toshiba notebook harddisk yedekleme

Toshiba notebook driverlerinin yüklenmesi,

Toshiba notebook hiç açılmıyor

Toshiba notebook hiç çalışmıyor

Toshiba notebook ekran ışığı az

Toshiba notebook ekran ışığı zayıf

Toshiba notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

 

bursa lazer epilasyon

Post Author: admin