Site Loader

1- Müşteri memnuniyeti: Bir ürünü gözde ve popüler yapan en önemli unsur reklamdır. Reklam için illa görsel ve yazılı medya kullanılmasına gerek yoktur. Bir ürün kaliteli ise onun reklamını memnun olan müşteriler yapacaktır. Çünkü insanlar soysaldır. Birbirlerinden sürekli etkilenirler. Bilgisayar servisleri müşteri memnuniyetini göz önüne alarak kaliteli bir servis imkânı sunar.

2- Teknik elemanların uzmanlığı: Bilgisayar tamirini yapacak kişinin mutlaka bilgisayardan anlaması gerekir. Günümüzde arka cebine pense ve tornavida alan herkes bilgisayar tamircisi olduğunu iddia etmektedir. Bilgisayardan anlamakla kastımız yetkili servis elemanlarının bilgisayar konusunda eğitimli ve deneyimli olmasıdır. Ankara Bilgisayar servis elemanları bilgisayar konusunda eğitimli uzman ve profesyonel kişilerdir. Bilgisayarınızın dilinden anlayan bir ekip kurduk. Bilgisayarlarınız son teknolojik ürünler kullanarak tamir ve bakımı yapılır. Bilgisayar tamir ve bakım konusunda kesinlikle deneme yanılma yöntemi kullanılmaz. Çünkü deneme yanılma yöntemi çok sağlıklı bir yöntem değildir. Bilgisayarın arızasını tespit etmek isterken bilgisayarın başka parçalarına zarar verebilirsiniz. Ankara Lg servislerinde böyle kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

3- Kısa sürede teslimat: Bilgisayar servisi denilince kişilerin aklına hep bilgisayarın 30-40 gün serviste kalacağı anlamına gelir. Bu yüzden kimse bilgisayarını servise vermek istemez. Bu durumun temel nedeni bilgisayar tamiri yapan firmanın yedek parça desteğini bulundurmamasından kaynaklanır. Bozulan parça sipariş edilmiştir. BU parçanın servise ulaşıp bilgisayarınızın yapılması bazen 1 ay sürmektedir. Bilgisayar servislerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü Bilgisayar servisleri yedek parça hizmetini bünyesinde bulundurur. Bozulan bilgisayarınızın tamir edilmesinde en fazla süre arıza tespitinde harcanır. Bilgisayarın arızası tespit edilir edilmez size bu durum rapor edilir. Takılan parçanın ücreti sizlere bildirilir. Dilerseniz bilgisayarınızın bozulan parçası orijinali ile değiştirilir.

4- Hizmet zenginliği: Bir yetkili servisi popüler yapan en önemli özellik hizmet zenginliğinin olmasıdır. Bilgisayar servislerinde geniş bir hizmet ağı vardır. Bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun mutlaka bir çözümü vardır. İşin büyüğüne küçüğüne bakılmaksızın bilgisayarınız tamir edilerek sizlere teslim edilir.

Post Author: admin