Site Loader

Compaq Notebook Tamiri

Dünyadaki her insan bilgisayar alımı sırasında bazı donanımsal özelliklere dikkat etmektedir. Donanımsal olarak yüksek olan bilgisayarların performansları da yüksek olmaktadır. Bilgisayarın gücünü ve performansını içinde kullanılan parçalar belirlemektedir.Ancak her teknolojik ürün gibi bilgisayarlarımızın bozulması kuvvetle muhtemel bir olaydır. Hatta tüm teknolojik aletler içinde bilgisayarlarımız en çok bozulanıdır. Bu sebepten ötürü servis imkânları da oldukça önemlidir. Bir laptop veya masaüstü bilgisayar alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsurda servis unsurudur. Çünkü servisi iyi olan bir bilgisayar markası seçtiğiniz taktirde serviste bir problem yaşamazsınız. Aynı zamanda bazı firmalarının bir ay gibi uzun bir sürede beklettiği ürünü siz çok kısa bir sürede alabilirsiniz.

Şuan ülkemizde servis konusunda kendini en çok geliştiren firma Compaq firmasıdır. Compaq notebook servisi ve Compaq özel servisiyle birlikte Türkiye’nin her yerine yayılmış olan servisler bilgisayarınızla ilgili arızanızı veya bakım işlemlerinizi kısa bir sürede çözmektedir. Servis bakımından tam not alan Compaq servisi hızı ve güvenilirliği sayesinde kullanıcılar tarafından tam not almaktadır.
Compaq Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Compaq lcd kablo kırılması, bozulması

Compaq notebook adaptörü bozulması

Compaq notebook ekran menteşe kırılması

Compaq notebook ekran kartı arızası

Compaq notebook işlemci arızası

Compaq notebook harddisk değişimi

Compaq notebook Bios şifresi kırılması

Compaq notebook ekran floresan arızası

Compaq notebook speaker arızası

Compaq notebook harddisk yedekleme

Compaq notebook driverlerinin yüklenmesi,

Compaq notebook hiç açılmıyor

Compaq notebook hiç çalışmıyor

Compaq notebook ekran ışığı az

Compaq notebook ekran ışığı zayıf

Compaq notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusem

Post Author: admin