Site Loader

Casper Notebook Servisi

Casper notebook servisi olarak arızalarınızı kısa bir süre içinde çözüme kavuşturup, laptopunuzu size teslim ediyoruz. Casper servisi olarak neredeyse tüm yedek parçalarımız bulunmaktadır.Yedek parçaların bulunması arızanın daha hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olmaktadır. Örnek verecek olursak ekran tamiri, hard disk sorunları, ana kart tamiri, ekran kartı ve ram tamiri sırasında yedek parçaya ihtiyaç varsa hemen servisimizden temin ediyoruz ve yedek parçanın gelme süresini düşünmemiş oluyoruz.

Böylece ürününüzü en kısa sürede teslim ediyoruz. Casper özel servisi laptop tamiri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimiz ürünle ilgili şikâyetlerinizi ve arızalarını kısa sürede çözmek için çalışmaktadır. Bilgisayarınızın açılmaması, ekrana görüntü gelmemesi, bilgisayarın şarj olmaması ve benzeri sorunlarınız için laptopunuzla servisimize gelmeniz veya kargolatmanız gerekmektedir. Bundan sonra ise 2-3 iş günü içinde sorununuzun çözümü için yetkili kişiler tarafından bilgisayarınıza bakılacaktır.

Servisimize ulaşmış olan ürünlerin tamiri kısa sürede gerçekleşmektedir. Casper notebook tamir merkezi olarak ürünlerin alımında ve teslimde müthiş bir öz veri göstermekteyiz. Laptopunuz tamirden geldikten sonra ilk günkü performansına tekrardan ulaşacaktır.
Casper Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Casper lcd kablo kırılması, bozulması

Casper notebook adaptörü bozulması

Casper notebook ekran menteşe kırılması

Casper notebook ekran kartı arızası

Casper notebook işlemci arızası

Casper notebook harddisk değişimi

Casper notebook Bios şifresi kırılması

Casper notebook ekran floresan arızası

Casper notebook speaker arızası

Casper notebook harddisk yedekleme

Casper notebook driverlerinin yüklenmesi,

Casper notebook hiç açılmıyor

Casper notebook hiç çalışmıyor

Casper notebook ekran ışığı az

Casper notebook ekran ışığı zayıf

Casper notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz Bursa Casper Laptop Servisi, Bursa Casper Laptop Tamiri Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusem

Post Author: admin