Site Loader

Crea Notebook Servisi

Crea markası laptop üretici firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Genele bakacak olursak bilgisayar ürünleri üreten bu firma her zaman kaliteli ve güzel ürün çıkartmak için özen göstermektedir.Ürünlerin kalitesi kullanıcıların Crea markasını tercih etmesine yol açmıştır. Crea firmasının bir diğer önem verdiği şey ise teknik servis konusudur. Teknolojik ürünlerin arızalanacağını bizden iyi bilen firma bunun üzerinde de fazla durmuştur. Alanında uzman ekipler tarafından oluşan Crea teknik servis’leri ürününüzün sorunu kısa bir süre içinde halledip, zamanında teslim yapılması için ellerinden geleni yapmaktadır. Crea özel servislerinde laptopunuzda oluşan tüm sorunları çözebilirsiniz. Şarj problemi, ısınma problemi, ekran kartı problemi gibi her türlü sorunlarınız kısa bir sürede çözüme kavuşturulur. Bilgisayarınızla ilgili her türlü arızalarınızı servisimize göstermeniz gerekmektedir. Servisimiz gerekli görülen müdahaleleri hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Arazılı laptoplarınızı Crea notebook servislerine ve Crea teknik servis’lerine götürebilirsiniz. Ürününüzü teslim ettikten sonra yetkili kişiler tarafından arıza tespiti yapılır ve hemen bu arızanın çözümü için çalışmalara geçilir. Ürününüz kısa süre içinde size ulaştırılmaktadır.
Crea Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Crea lcd kablo kırılması, bozulması

Crea notebook adaptörü bozulması

Crea notebook ekran menteşe kırılması

Crea notebook ekran kartı arızası

Crea notebook işlemci arızası

Crea notebook harddisk değişimi

Crea notebook Bios şifresi kırılması

Crea notebook ekran floresan arızası

Crea notebook speaker arızası

Crea notebook harddisk yedekleme

Crea notebook driverlerinin yüklenmesi,

Crea notebook hiç açılmıyor

Crea notebook hiç çalışmıyor

Crea notebook ekran ışığı az

Crea notebook ekran ışığı zayıf

Crea notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusem

Post Author: admin