Site Loader

Sony Vaio Notebook Servisi

Sony Notebook Tamir Merkezi olarak biliyoruzki; Gelişen teknolojik ürünler, kişilerin yaşamlarını daha da kolaylaştırmakta, kişilerin yaşam standartlarını yükselterek daha kaliteli yaşam formu oluşturmalarına olanak sağlamaktadır. Özellikle de en iyi teknolojik ürünler bilgisayarlardır.Günümüzde bilgisayar ürünleri kategorisinde en çok kullanılan markalardan biriyse sony notebook yani sony laptoplardır. Günümüzde ekonomik durumu orta derecede olan birçok kişinin kendisine ait notebook veya masaüstü bilgisayarı bulunmaktadır. Kişiler bilgisayarlarında internete bağlanarak ortak ağ üzerinden birçok bilgi edinmekte, alışveriş yapmakta, sosyal yaşamını değerlendirmekte hatta home ofis olarak çalışıp para kazanabilmektedir.

Bu mükemmel teknolojik ürün olan notebooklar ne kadar kullanışlı olsalar da hassas ve narin teknolojik ürünlerdir. Kullanıcı hatasına maruz kalıp kritik hasarlar alabilir. Uzun yıllar kullanım sonucunda, donanımlar temizlenip bakımları yapılmazsa bilgisayar ısınma problemleriyle karşı karşıya kalıp performanslarında düşüş olup, donanımlar kritik hasarlar alabilir. Böyle durumlarda bilgisayar bakım ve tamiri için Sony notebook servisi en kaliteli hizmeti vermektedir. Sony servisi uzun yıllardır bilgisayar tamiri işi yaparak müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Sony özel servisinin fiyatları ise ekonomiktir.
Sony Vaio Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Sony Vaio lcd kablo kırılması, bozulması

Sony Vaio notebook adaptörü bozulması

Sony Vaio notebook ekran menteşe kırılması

Sony Vaio notebook ekran kartı arızası

Sony Vaio notebook işlemci arızası

Sony Vaio notebook harddisk değişimi

Sony Vaio notebook Bios şifresi kırılması

Sony Vaio notebook ekran floresan arızası

Sony Vaio notebook speaker arızası

Sony Vaio notebook harddisk yedekleme

Sony Vaio notebook driverlerinin yüklenmesi,

Sony Vaio notebook hiç açılmıyor

Sony Vaio notebook hiç çalışmıyor

Sony Vaio notebook ekran ışığı az

Sony Vaio notebook ekran ışığı zayıf

Sony Vaio notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin