Site Loader

Benq Notebook Servisi

Bilgisayar kullanıcılarının bilgisayar donanımından sonra en çok dikkat ettiği şey ise servis konusudur. Bir servisin iyi olması bilgisayarın iyi olması kadar önemli bir şeydir.Bunun için bilinçli kullanıcılar almış oldukları bilgisayar firmasının sağlamış olduğu servis imkânlarını da dikkate almaktadır. Servislerin en çok tebrik aldığı noktalardan bir tanesi ürünü kısa sürede teslim etmek ve ürünün yedek parçasını bulundurmaktadır. Bilgisayar veya laptopun yedek parçasını bulundurmayan servis çok zorluklar yaşamaktadır. Bu zorluklardan bir tanesi ürünü geç teslim etmektedir.

Geç teslim edilen ürün kullanıcı tarafından haliyle hoş karşılanmamaktadır. Ancak Benq marka bir bilgisayar almış olan kişiler bu konuda çok şanslılardır. Benq firması Türkiye’de servis hizmeti ve servis ağı iyi olan markalardan bir tanesidir. En önemli özelliği ve en çok tercih edilmelerinin sebebi hızlı ürün teslimi ve yedek parça bulunmasıdır. Her türlü yedek parçanın bulunduğu Benq teknik servisleri bu sayede ürünün tamirini ve teslim süresini yarıya kadar düşürmektedir. Benq notebook servisi’ne ve ürünlerinizi kargoyla da ulaştırabilirsiniz. Her türlü bakım ve onarım işlemlerini kısa bir sürede yapan Benq teknik servisi sizler için en iyisini sunmaktadır.
Benq Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Benq lcd kablo kırılması, bozulması

Benq notebook adaptörü bozulması

Benq notebook ekran menteşe kırılması

Benq notebook ekran kartı arızası

Benq notebook işlemci arızası

Benq notebook harddisk değişimi

Benq notebook Bios şifresi kırılması

Benq notebook ekran floresan arızası

Benq notebook speaker arızası

Benq notebook harddisk yedekleme

Benq notebook driverlerinin yüklenmesi,

Benq notebook hiç açılmıyor

Benq notebook hiç çalışmıyor

Benq notebook ekran ışığı az

Benq notebook ekran ışığı zayıf

Benq notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz Bursa Benq Laptop Servisi, Bursa Benq Laptop Tamiri Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusemre, Zafer, Zekaigümüşdiş, Zümrütevler.

Post Author: admin