Site Loader

Dell Notebook Servisi

Bir laptop veya masaüstü bilgisayarı almak kadar önemli olan bir diğer konu ise o bilgisayar firmasının sağlamış olduğu servis imkanlarıdır. Hiç kimse bilgisayarını bozulduğu zaman çöpe atmak istemez aksi halde ömrünün daha çok uzamasını ister.Bu sebeplerden ötürü servis hizmetinin üst düzey olması gerekmektedir. Bunu ülkemizde hakkıyla yapan en önemli firma Dell firmasıdır. Dell teknik servisi Türkiye’ye yayılan ağıyla birlikte herkese hizmet vermektedir. Kargo hizmetiyle de çalışan Dell özel servisi ulaştıramayacak kadar uzakta olan kullanıcıları için kargo sistemini geliştirmiştir. Ürününü kargo yoluyla servise ulaştıran kişilerin ürünleri de kısa zamanda arızası giderilip teslim için hazır hale gelmektedir. Bir diğer önemli unsur ise servisin yedek parça hizmetidir. Çoğu servis yedek parça hizmetini müşterilerine sunamamaktadır. Yedek parçası olmayan bir servis ürünün teslim süresini oldukça uzun bir süreye yaymaktadır. Bu da müşterinin hiç memnun olmayacağı bir konudur. Ancak Dell notebook servisi’nde notebookların her türlü yedek parçası bulunmaktadır.

Bu sayede ürünün tamir ve bakım süresi oldukça kısalmaktadır ve aynı zamanda teslim süresi de kısalmaktadır. Diğer servislerin verdiği sürelerin neredeyse yarısı kadar bir sürede ürün teslim edilmektedir. Bu da kullanıcılar için önemli ve dikkat edilen bir unsurdur.
Dell Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Dell lcd kablo kırılması, bozulması

Dell notebook adaptörü bozulması

Dell notebook ekran menteşe kırılması

Dell notebook ekran kartı arızası

Dell notebook işlemci arızası

Dell notebook harddisk değişimi

Dell notebook Bios şifresi kırılması

Dell notebook ekran floresan arızası

Dell notebook speaker arızası

Dell notebook harddisk yedekleme

Dell notebook driverlerinin yüklenmesi,

Dell notebook hiç açılmıyor

Dell notebook hiç çalışmıyor

Dell notebook ekran ışığı az

Dell notebook ekran ışığı zayıf

Dell notebook reset atıyor

 

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusem

Post Author: admin