Site Loader

Exper Notebook Servisi

Exper markası bilgisayar sektöründe oldukça öneme sahip olan bir markadır. Genellikle laptop üzerinde hizmet veren Exper her zaman kaliteli ve düzgün ürün çıkarmaya özen göstermektedir. Bu özen ve kalite sayesinde kullanıcılar son zamanlar Exper kullanmaya başlamışlardır.Yapılan araştırmalara göre Exper model laptop tercih eden kişilerin sayısı günden güne artmaktadır. Exper bilgisayar yapımına verdiği aynı özeni servislerine de vermektedir. Çünkü teknolojik ürünlerin bozulma veya arızalanma olasılıkları çok fazladır. Bu arızalanmayı ise servisler kolaylıkla çözebilmektedirler. Kısa süreli bir tamir ve onarım işleminden sonra laptopunuzu ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Exper özel servislerinde laptopunuzla ilgili her türlü işlemi yaptırabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekiplerimizle sorununuz kısa bir süre zarfında tespit edilir ve hemen onarım çalışmasına başlanır. Bilgisayarınızla ilgili her türlü arızalarınızı servis kapsamına aldırmanız için Exper notebook servislerine yani Exper teknik servislerine götürebilirsiniz. Bundan sonra yetkili kişiler tarafından arızanın giderilmesi işlemleri 2-3 iş günü içerisinde başlanır ve bilgisayarınızı tekrardan teslim alma süreniz diğer servislere göre oldukça kısalmaktadır.
Exper Notebook Teknik Servisi ve Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Exper lcd kablo kırılması, bozulması

Exper notebook adaptörü bozulması

Exper notebook ekran menteşe kırılması

Exper notebook ekran kartı arızası

Exper notebook işlemci arızası

Exper notebook harddisk değişimi

Exper notebook Bios şifresi kırılması

Exper notebook ekran floresan arızası

Exper notebook speaker arızası

Exper notebook harddisk yedekleme

Exper notebook driverlerinin yüklenmesi,

Exper notebook hiç açılmıyor

Exper notebook hiç çalışmıyor

Exper notebook ekran ışığı az

Exper notebook ekran ışığı zayıf

Exper notebook reset atıyor

Hizmet Verdiğimiz
Noktalar:

75.Yıl, Ahmetvefikpaşa, Akçağlayan, Akpınar, Alemdar, Altınova, Arabayatağı, Ataevler, Atıcılar, Bağlaraltı, Bağlarbaşı, Baruthane, Başaran, Beşevler, Çamlıca, Çekirge, Çiftehavuzlar, Çınarönü, Çırpan, Cumalıkızık, Cumhuriyet, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demirci, Demirtaş, Dikkaldırım, Duaçınar, Elmasbahçeler, Erikli, Ertuğrul Kent, Esenevler, Esentepe, Fatih, Fethiye, FSM, Gazcılar, Gaziakdemir, Geçit, Gülbahçe, Hacıseyfettin,  Hacivat, Hasanağa, Heykel, Hisar, Hüdavendigar, Hürriyet, Ihsaniye, Ipekçilik, Isabey, Istiklal, Ivazpaşa, K.balıklı, Kale, Kaplıkaya, Karaman, Karapınar, Kazımkarabekir, Kestel, Kızyakup,  Koğukçınar, Konak, Kültür, Küplüpınar, Kurşunlu, Kurtuluş, Kuzgunluk, Maksem, Mevlana, Millet, Minareli Çavuş, Mollaarap, Mollafenari,  Muradiye, Namık Kemal, Nilüfer Köyü, Ortabağlar, OSB, Osmangazi, Otosansit, Panayır, Pınarbaşı, Piremir, Samanlı, Şehreküstü, Selçukbey, Selimiye, Setbaşı, Sıracevizler, Sırameşeler, Şirinevler, Siteler, Soğanlı, Şükraniye, Tayakadın, Telefirik, Ulu, Ulus, Vatan,  Yasemin Park, Yavuzselim, Yaylacık Köyü, Yediselviler, Yeni, Yeni Karaman, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenidoğan, Yenikaraman, Yıldırım, Yıldırım Beyazıt, Yunuseli, Yunusem

Post Author: admin