Site Loader

Notebook veya Bilgisayarınızın yavaşlamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bir tanesi elbette virüslerdir. Virüsler bilgisayara çeşitli siteler aracılığı ile giren ve bilgisayarın iç sistemini bozmaya, tahribata uğratmaya, yavaşlatmaya ya da tamamen çökertmeye çalışırlar. Virüslerden korunmak için güvenli sitelere girmeli, mutlaka bir anti virüs programı kullanmalısınız. Bu anti virüs programlarının güvenli olmadığını işaret ederek sizi uyardığı durumlarda yapmanız gereken en doğru şey bu sitelere girmemek olmalıdır. Yoksa bir teknik servisin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bilgisayar Virüs bulaşması

Bazen anti virüs programları birçok virüsü karantinaya alabilir. Ancak bazen bazı virüslerin durdurulması mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla sizin tedbirli davranmanız şarttır. Notebook veya Bilgisayarınız yavaşladığında, performansı azaldığında, çeşitli uyarılar aldığınızda virüsün bulaştığını fark edebilirsiniz. Yapmanız gereken şey deneyimli bir teknik servis ile bağlantı kurmak olmalıdır.

Virüs konusunda birçok farklı tecrübelerle karşılaşmış olan teknik servisimiz yıllardır bilgisayar teknolojileri alanında hizmet vermektedir. Virüslerden korunmak ve virüsleri temizlemek için olabildiğince titiz çalışan ekibimiz en kısa sürede bilgisayarınıza gerekli işlemi yapacaktır.

Post Author: admin