Site Loader

ZTE Grand Memo II LTE’nin yüzde 80’ini oluşturan 6 inç IPS ekranıyla kullanıcılar, yüksek kalitedeki görüntüleri, HD video ve filmleri, 178 derece izleme açısıyla görüntüleyebiliyor. Cihaz, ZTE’nin bir dizi yeni ikonunun yanı sıra akıllı ve aynı zamanda kullanımı kolay bir telefon deneyimiyle birlikte yenilikçi MiFavor 2.3 kullanıcı ara yüzünü de (UI) sunuyor. Grand Memo II LTE, kullanışlı 7.2 mm ultra ince gövdesiyle de şık tasarımı bir araya getiriyor.

ZTE Mobile Devices’ın CEO’su ve ZTE Corporation’ın Başkan Yardımcısı Zeng Xuezhong, konuyla ilgili olarak: “Grand Memo II LTE, kullanıcıların sezgisel bir kullanıcı deneyimi ve zarif tasarıma olan taleplerini karşılamak üzere tasarlandı. Yüksek performanslı teknoloji, kullanıcıların kişisel tercihlerine göre özel bir şekilde kullanabilecekleri, basit bir kullanıcı ara yüzü ile sağlanmalıdır” dedi.

1393432287_grand-memo-ii-1.jpg

ZTE üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor

Yeni MiFavor 2.3 UI, cihazın kullanım açısından daha doğal özelliklere sahip olmasını sağlayarak kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. Kullanıcının alışkanlıklarını ezberlemenin yanı sıra, yenilikçi akıllı bölünmüş ekranlar da kullanarak ihtiyaçlara uygun özelleştirilebilen basitleştirilmiş ve uyarlanmış bir ara yüz sunuyor. Ayrıca, not defteri, takvim, hava durumu, alarmlı saat, internet ve müzik gibi fonksiyonlarla entegrasyon da dâhil olmak üzere, Google Android 4.4 KitKat işletim sistemine diğer cihazlarda bulunmayan şık tasarım özellikleri getiriyor.

4G özelliğine sahip Grand Memo II LTE, yalnızca filmleri en yüksek hızda görüntülemekle kalmıyor, ayrıca Smart PA ve 3D Stereo Sound ile ses dosyalarını çalmayı keyifli hale getiriyor. Pil ömrünü azami düzeye çıkarmaya odaklananan ZTE’nin,  pil ömründen tasarruf yapan ve pil kullanımını yüzde 30 azaltan benzersiz çözümleriyle 3200mAh pili, 16 saat kesintisiz HD video izlemeyi, 72 saat müzik dinlemeyi ve günlerce süren normal kullanımı mümkün kılarak kullanıcıların bu eğlencenin keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Qualcomm® Snapdragon™ 400 işlemcisiyle Grand Memo II, online 3D oyun ve HD video izlemenin yanı sıra, Facebook ile Twitter gibi sosyal medya kanallarına kolay erişimle kullanıcıların, LTE ve yüksek hızda internetin avantajlarından yararlanmalarını sağlayan gerekli performansı sunuyor. Yalnızca 7,2 mm kalınlığında olan ZTE Grand Memo II LTE’nin 6 inç IPS ekranında, ön yüzeyin yüzde 80’ini kaplayan Corning Gorilla® Glass 3 kullanıldı.

Grand Memo II LTE’nin teknik özellikleri:                            

İşletim Sistemi:           Android 4.4KitKat, OS

Boyut:                          161,5 inç.5x83x7,2mm

Ekran:                          6’, HD, TFT, 16M renkli, çoklu dokunmatik

Kamera:                       Arka: 13MP, F2.2, Sony BSI, AF FLASH’lı

Ön: 5MP F2.2, FF

UMTS 900/2100 MHz

Pil:                              3200mAh

İşlemci:                       Qualcomm Snapdragon 400

Bellek:                         2GB RAM+, 16GB eMMC

Diğer:                        GPS, AGPS, Araç Navigasyonu, WIFI 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 İvme Ölçer, Mesafe, Ortam Işığı, Pusula, Gyro, Micro SD, DLNA, WIFI Göstergesi, Hareket Tanıma, kızılötesi uzaktan kumanda, VOD.

 

Post Author: admin